ANTİGÖRKEM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANTİGÖRKEM

ANTİ GÖRKEM KANBOLAT

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevilmeyen Sanatçılar

+3
cansu görkem
ELIZABETH II
sln13
7 posters
YazarMesaj
sln13
Admin
Admin

Sevilmeyen Sanatçılar Empty
MesajKonu: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 12:33 pm

evett başka sevmediğiniz sanatçılar...
https://antigorkem.yetkin-forum.com
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 9:49 pm

kanbolat görkem aslan barış koçak bunlar oyunculardam en nefret ettiklerim hiç sevmiiom 2sini de tongue
cansu görkem
Moderatör
Moderatör
cansu görkem

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 5:29 pm

kanbolatt görkeeemmmm veeeeeeee barış koçakk tabüküüüüüüüVery Happy:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 7:35 pm

BENİ DE ALIN YAAAAAA BENDE ANTİBARIŞÇIYIM
KAÇINCU SIRDA OLDUĞUM ÖNEMLİ DEĞİL IYYYYYYYY NEFRET EDİYORUM ONDAN YAAAAA Mad

Lütfen forumda büyük harflerle yazı yazmayınız
Defne
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 9:21 pm

Ben ayfer dönmez, görkem, umut kurttan nefret ediyrum Mad
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 8:10 pm

görkemmmmmmmmmmmmmm vee barışşşşşşşşşşşşşşşşş ıyyyykk
ANTİ_CANSEL

ANTİ_CANSEL

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 8:01 pm

ben buraya sevmediğim sanatçıları yazıp canselin resmni koyduydum anlamdım ki niye silindi,burası nasıl bi forum başkalarını kötülüyorsunuz ama sizlerde aynı şeyi yapıyorsunuz neden resmi sildiniz.Allah bilir bu msjdan sonra banlarsınızda beni szi...
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 8:44 pm

ANTİ_CANSEL demiş ki:
ben buraya sevmediğim sanatçıları yazıp canselin resmni koyduydum anlamdım ki niye silindi,burası nasıl bi forum başkalarını kötülüyorsunuz ama sizlerde aynı şeyi yapıyorsunuz neden resmi sildiniz.Allah bilir bu msjdan sonra banlarsınızda beni szi...
aaa rica ederimm olur mu hiç öle şey ayıp valla günahımız alıyosunn şekercimm Very Happy valla sen banlayan site ve admin görmemişsin canım .,sana bi adres veriyim bak gör bannlanmak neymiş ..görkmin fan sitesi var ya işte orası lol!
ANTİ_CANSEL

ANTİ_CANSEL

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:14 pm

siz de ordan kovulanlarsınız galiba kuyruk acınız çok büyük belli,valla hemen oraya da üye oluyum ben, ya siz görkem fanlarına laf ediyosunuz da biriniz cansel elçin hyaranı diğeriniz kadir bu ne beee ne biçim bi forum bu, evde kalmışlar klübü resmen, bnm adaş 26 yaşındaymış ! Ayyy abla be allah akıl fikir versin sana başka uğraşın mı yoktu kuzum senin evde kalmışlık psikolojısine mi girdin yoksa hahahahahaha!!!
ANTİ_CANSEL

ANTİ_CANSEL

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:15 pm

gerek yok ŞEKERCİİİM, ben googledan buldm forumu Very Happy
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:21 pm

terbiyesizlik sınırlarını zorlamayalım lütfen git oraya da bi üye ol cnm da yalakalar kulübü seni bağrına bassın.. Razz görkem size ayda ne kadar veriyooo
ANTİ_CANSEL

ANTİ_CANSEL

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:26 pm

bi kere sen bu forumun adminisin bana diyosun kendin nasıl bu şekilde konuşuyosun terbiyesiz,sana çok vermiş belli ki yediğin acıyı hala unutamamışsın yazık çocuğa ya senin gib birini nasıl almış midesi...
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 10:50 pm

ANTİ_CANSEL demiş ki:
bi kere sen bu forumun adminisin bana diyosun kendin nasıl bu şekilde konuşuyosun terbiyesiz,sana çok vermiş belli ki yediğin acıyı hala unutamamışsın yazık çocuğa ya senin gib birini nasıl almış midesi...
walla seni kaldırıyorsa midesi herkesi kaldırır
sana çok vermiş ve halada istiyorsan hiç de gocunmamaışın acı macı da yok ortada belli
biz kendimizi savunuruz sen görkemi savunursun aramızdaki kalite farkı gayet ortada
ne mutlu ki yalaka değiliz Laughing
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 10:54 pm

ANTİ_CANSEL demiş ki:
siz de ordan kovulanlarsınız galiba kuyruk acınız çok büyük belli,valla hemen oraya da üye oluyum ben, ya siz görkem fanlarına laf ediyosunuz da biriniz cansel elçin hyaranı diğeriniz kadir bu ne beee ne biçim bi forum bu, evde kalmışlar klübü resmen, bnm adaş 26 yaşındaymış ! Ayyy abla be allah akıl fikir versin sana başka uğraşın mı yoktu kuzum senin evde kalmışlık psikolojısine mi girdin yoksa hahahahahaha!!!
ay sorma görkemin sitesinden kovulduk oturup ağladık biz sizmiyiz kendimize yetiyoruz biz kuruk acısı filan sizde olur unutma aramızda kalite farkı var
senin gibi erkek düşkünü olsaydı 26 ya kadar kalmazdı kimse ama sende bunu anlayacak kapasite yok bence evde kalmışlık pskolojisi sana girmiş ki böyle konuşuyon lol! merak etme görkem seni alır Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 8:08 pm

oyyyy erkek gibisin valla Very Happy ben erkek olduğumm halde bçle konuşmuom helal olsun valla takdir ettim seni Very Happy
dilay
Moderatör
Moderatör
dilay

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 11:15 am

kızlar bşverin kuyruk acısı olan konuşuyoo ya bşverin daha forumun amacını anlamamış biz barış ve görkem anticileriyiz canselin ne işi var brdaaa
dilay
Moderatör
Moderatör
dilay

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 1:45 pm

ANTİ_CANSEL demiş ki:

arkadaşlar arkadaş çok yemiş galiba görkemden acısını şimdi çekioo o yüzden başkalarına laf atıyooo nooldu eski anıların mı depreştiii
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: Sevilmeyen Sanatçılar   Sevilmeyen Sanatçılar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 5:51 pm

bu davetiye ye benzer birşey daha önce de basılmıştı
esin & görkem vs.
size mi kaldı görkemle esini evlkendirmek
görkemi tanımıyorsunuz bile esin bunu görsün oturup sizle dalga geççez o kadar komiksiniz yani tanımadığın insanı savun sen biz onu çoktan tanıdık bile

Sevilmeyen Sanatçılar
1 sayfadaki 1 sayfası