ANTİGÖRKEM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANTİGÖRKEM

ANTİ GÖRKEM KANBOLAT

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

edilen hakaretler

YazarMesaj
dilay
Moderatör
Moderatör
dilay

edilen hakaretler Empty
MesajKonu: edilen hakaretler   edilen hakaretler Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 3:58 pm

Arkadaşlar sitemize iğrenç küfürleri ve hakaretleri yazan kişiyi bulduk bu kişinin adı özge kendisi görkem e açılan fan sitesinin admini biz bu kişiyi tespit ettik ip numaralarını karşılaştırdık bu insan son olarak ta esin e bazı hakaretlerde bulunmuş eğer kendi sitesinde,bizim sitede ve hatırla sevgilinin sitesinde bizden özür dilemezse bize yazdığı mesajların hepsini bütün sitelere koyacağız bununla da kalmayıp adına anti site açacağız bizden söylemesi
Bu kişinin görkem in fan sitesindeki adı psycheDelic budr ben ve arkadaşlarım hayatımzda bu kız kadar seviyesiz terbiyesiz bi insan görmedik bunları yaptığın için çok pişman olacaksın eğer dediğim gibi özür dilemezsen bütün sitelere koyacağız bunu ve adına anti açacağızzz
o küfür ve hakaretlerin hesabının hepsi verilecek ,kızım sert kayaya çarptın bu defa ..arkadaşımızı sahipsiz sanma,biz her ne kadar sizin yüzünüzden kavga da etsek 12 yıllık arkadaşız her zaman esinin yanındayız ,arkasındayız..biz sinemle esine benzemeyizz tamam mı ben şu an sinemi zor tutuyorum bak kızım özge misin nesin seni rezil ederim bütün dünyaya,sen istediğin kadar korumaya al o siteni gerekirse 10 pc feda ederim o siteyi başınıza yıkarım, benim arkadaşımın döktüğü her damla gözyaşının , ona ettiğin hakaretlerin , küfürlerin her harfinin hesabını vereceksin bize!!!!! Seviyesiz , terbiyesiz ne hakkın var hakaret küfür etmeye insanlara , zaten anladık bu defa ilk günkü iğrenç küfürlerin sahiibini annemize bile küfretmişsin yaşına başına bakmadan...!!!!!sen kim oluyorsun be insan müsveddesi,bak seni elimizden görkem bile kurtaramaz, az kaldı kolla kendini rezil!!!! Ya sen nasıl bir insansın ya düşündükçe inanamıyorum kimden en öğrendin ne duydun bilmiyorum ama açık açık hesabını vericeksinn, gelip özür dilemzsen burda ve kendi sitende ayrıca hatırlasevgili.bizde bak kızım araştırıp kimliğini soyadını da bulurum ,şu an o kadar sinirliyiz ki özellikle sinem , bu iş mahkemeye kadar gider , sana hakaret davası açarım hem esine dediklerin hem de ilk gün burda ettiğin küfürlerle ip numaran tüm deliller elimde bu iş mahkemeye kadar gider, hiç çekinmem inan , kaç yıl yersin artık bilmem, sen daha bizi tanımıyorsun kızım ama tanıyacaksın bundan sonra bunu istediğin gibi algıla tehdit vs.. ne istersen ,,, bundna sonra 2 defa düşünerek konuşursun ,terbiyesiz insan müsveddesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edilen hakaretler
1 sayfadaki 1 sayfası