ANTİGÖRKEM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANTİGÖRKEM

ANTİ GÖRKEM KANBOLAT

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?

3 posters
YazarMesaj
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Empty
MesajKonu: SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?   SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 11:15 pm

Sizce aşk nefrete döner mi.? yorumlarınızı bekliyorum lol! ya da böyle bişey yaşadınız mı hiç
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?   SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 11:18 pm

ben başlayayım isterseniz ben bikaç yıl önce yaşadım böyle bi durum , onu o kadar çok seviyodum ve inanmıştım ki, gözüm kapalı güveniyodum ona ,ama ansızın hiç ummadığım bi anda bana çok büyük bi kötülük yaptı ve o gün bugündür ondan nefret ediyorum Evil or Very Mad o kadar nefret ediyorum ki onun adı geçince gözüm hiç bişey görmüyoo..NEFRET EDİYORUM O ŞAHISTAN Evil or Very Madbaşkalarını ne düşündüğü umrumda değil [b]o gün bugündür kin doluyum o insana
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?   SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 11:53 pm

walla hiç aşık olmayan biri olarak pek bişi yazamıcam ama arkadaşlık sevgi filan dönüşüyor nefrete
dönüşür bence en büyük sende görüyoruz zaten bu nefreti ki haklısın yane orasıda ayrı
dönüşmüş dönüşür de yane:D:D
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?   SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 12:01 am

696sinem demiş ki:
walla hiç aşık olmayan biri olarak pek bişi yazamıcam ama arkadaşlık sevgi filan dönüşüyor nefrete
dönüşür bence en büyük sende görüyoruz zaten bu nefreti ki haklısın yane orasıda ayrı
o kısımlara hiç girme canım nedeni çok ayrı konu zaten sadece sonsuz bi nefret ama insan sevdiklerinden daha çok nefret ediyor heralde , hele benim gibi bi zamanlar çok sevmişsen daha kötü oluyosun böyle bişeyi düşündükçe deliriyosun ondan intikam alamk içi her şeyi yapıyosun Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad yüzünü görmeye, bi zamanlar seni kandıran sesini duymayı , onunla alakalı her şeyden nefret ediyosun Evil or Very Mad kendin bile kendiini tanıyamıyosun bazen
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?   SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 12:10 am

ELIZABETH II demiş ki:
696sinem demiş ki:
o kısımlara hiç girme canım nedeni çok ayrı konu zaten sadece sonsuz bi nefret ama insan sevdiklerinden daha çok nefret ediyor heralde , hele benim gibi bi zamanlar çok sevmişsen daha kötü oluyosun böyle bişeyi düşündükçe deliriyosun ondan intikam alamk içi her şeyi yapıyosun Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad yüzünü görmeye, bi zamanlar seni kandıran sesini duymayı , onunla alakalı her şeyden nefret ediyosun Evil or Very Mad kendin bile kendiini tanıyamıyosun bazen
biliyorum öldürmek istemiyosunda acı çekmesini istiyorsun demi?
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?   SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 12:16 am

696sinem demiş ki:
ELIZABETH II demiş ki:
696sinem demiş ki:
biliyorum öldürmek istemiyosunda acı çekmesini istiyorsun demi?
ya aslında nefretim çook büyük ben hayatımda kimse için böyle şeyler yapmadım , kimseden böyle nefret etmedim bazen kendime şaşıyorum ve bazılarında gülüyorum bilmeden onun hakkında yorum yapıolar Mad
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?   SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 12:25 am

bi de bazen duygularından olamıyosun emin hala seviyo muyum diyosun ama nefretin aklına geliyoo çok değişik bi duygu psikolojisini bozuyo insanın ama onun sevmemeye yemin ediyosun her gün
dilay
Moderatör
Moderatör
dilay

MesajKonu: Geri: SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?   SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 2:33 pm

adamına bağlıı valla eğer adamda sorun varsa döner
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?   SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 6:01 pm

dilay demiş ki:
adamına bağlıı valla eğer adamda sorun varsa döner
iremcim msjını biraz değitirmek zorunda kaldım canım özel sebeplerden dolayı anladın heralde bu konuda o şahsın adı geçmesin lütfen
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?   SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 5:53 pm

yanlız bizi kendinle karıştırdın galiba her yere eklemişsinde biz bir yere ekleyince anlayabiliyoruz
tabe çevrendeki insanlarla karıştırdın
sen şimdi esinle görkem artasında olanları da bilmiyorsundur
görkemi görmemeişsindir bile Laughing Laughing
allah ımın yalakaları Very Happy:D

SİZCE AŞK NEFRETE DÖNER Mİ?
1 sayfadaki 1 sayfası