ANTİGÖRKEM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANTİGÖRKEM

ANTİ GÖRKEM KANBOLAT

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kendimizi Tanıtalım

+6
696sinem
Cansel*Badi
ada gürsoy
sln13
ANTİ GÖRKEM
ELIZABETH II
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

Kendimizi Tanıtalım Empty
MesajKonu: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 9:30 pm

herkes kendini tanıtsın arkadaşalra kim en çok antigörkemci ve antibarışçı?
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 9:32 pm

26 yaşındayım adım esin sıkı bi antigörkemcive anti barışçıyım Razz
ANTİ GÖRKEM

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 3:50 pm

ADIM LALE....18 YAŞINDAYIM..ANKARA YAŞIYORUM...BARIŞI DA GÖRKEMİ DE HİÇ SEVMİYORUM..
sln13
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 9:31 pm

ben selen 14.5 yaşındayım basketbolcuyum... görkemi sevmiyorum...
https://antigorkem.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 7:54 pm

mrba bende berk 16 yaşındayım barış koçakdan nefret ediyorum ama Görkem Aslanı mahir rolü dolayısıyla sevmiştim şimdiki rolünden dolayı sevmiyorum Evil or Very Mad
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 10:50 pm

hoşgeldin berk aramıza ben de esin.. iyi anlaşıcaz gibi görünüyor
ada gürsoy

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 8:54 pm

bende ada 1991 doğumluyum
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 9:51 pm

mrb ada hoşgeldin aramıza
Cansel*Badi
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 10:23 pm

hosgeldin ada
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 6:16 pm

ben sinem 16 yaşındayım görkem e sinir oluyorum..çok iğrenç bi tipi var..tipi ben isinir ediyorr Mad Evil or Very Mad
ANTİ_CANSEL

ANTİ_CANSEL

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 8:26 pm

bende esin havin iki isme sahip ender insanlardan Embarassed
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 8:33 pm

ANTİ_CANSEL demiş ki:
bende esin havin iki isme sahip ender insanlardan Embarassed
hoşgeldiniz esin havin hanım ben de esin ama burası görkem ve barış antiliği için ,cansele anti değiliz biz o yüzden yanlış geldin galiba tongue
ANTİ_CANSEL

ANTİ_CANSEL

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:07 pm

olsun komedi oluyo ayyyy seninde mi adın esin,tüh bu arada avatarıma koyduğun resim aynı sana benziyor,senin maymun yüzünün yere yansıyan gölgesi heralde,bu ne ya sen evde falan mı kaldın naptı görkem sana,belli ki büyük bişey yapmış ki acısını hala unutamamışsın yawrum...
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:16 pm

ANTİ_CANSEL demiş ki:
olsun komedi oluyo ayyyy seninde mi adın esin,tüh bu arada avatarıma koyduğun resim aynı sana benziyor,senin maymun yüzünün yere yansıyan gölgesi heralde,bu ne ya sen evde falan mı kaldın naptı görkem sana,belli ki büyük bişey yapmış ki acısını hala unutamamışsın yawrum...
öncelikle konuşmalarıan dikkat et bu 1.
2. sen anca görkeme hayran olabilirsin aramızda geçenleri bilemezsin onunla o yüzden hiç yorum yapmamanı tavsiye ederim.. cheers
3. merak etme cnm kendi resmimi koycak olsam oratya koymazdım sadece sana yakışcağını düşündüm.. Wink
ANTİ_CANSEL

ANTİ_CANSEL

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:17 pm

görkeme hayran olduğumu kim söledi sana pardon...Aranızda büyük bişey geçtiği belli canım yoksa bu kadar zorun olmazdı durduk yere çocukla cat

En son ANTİ_CANSEL tarafından Ptsi Mayıs 19, 2008 9:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ANTİ_CANSEL

ANTİ_CANSEL

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:18 pm

valla kenar mahalle kavgasına çok açıksın hazmedemiyosan soda yolluyum sana hahah
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:27 pm

ANTİ_CANSEL demiş ki:
görkeme hayran olduğumu kim söledi sana pardon...Aranızda büyük bişey geçtiği belli canım yoksa bu kadar zorun olmazdı durduk yere çocukla cat
belli canım söylememe gerek yok ne kadar hayran olduğunu Wink ama aramızda geçenleri sen hiç anlayamazsın canım..1. özel şeyler
2. daha yaşın küçük (yaşını söylemedin ama tahmin etmek zor değil) queen
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 9:42 pm

[Kimden: ANTİ_CANSEL
Kime: ELIZABETH II
Tarih: Bugün 8:30 pm
Konu: .........
derdin ne kızım senin bu çocukla,ben Şimal bilmiyorum tanır mısın? Görkemde yakın arkadaşlarımdan hayır eğer düşündüğüm kişiysen amacın ne senin bu forumu açmışsın,yazık sana acınacak haldesin, kuyruk acın büyük Görkem sana vermediği için mi böyle kin dolusun ama merak etme Görkem senin giblere peşkeş çekicek karakterde değil,midesi almz senin gibilerini,kardeşim başarılı bir oyuncu olma yoluna kıçına tekmeyi bastığı için mi bu kinin senin acaba!!!
cevap:ANTİ_CANSEL'E
asıl sen bana bak kızım..ben seni tanımıyorum şimal fln ..ama görkemi çok iyi tanırdım bi zamanlar ..çok yakındık merak etme . .ama bunları sana anlatacak değilim ..tahmin ettiğim kişi derken beni mi kastediyosun bilmiyorrum ...madem bu kadar iyi tanıyosun esin seni çok özlemiş görüşmek istiyo, senle görülcek bi hesabı varmış de ondan .. tanır beni ESİN diyince

En son ELIZABETH II tarafından Ptsi Mayıs 19, 2008 11:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimePtsi Mayıs 19, 2008 10:43 pm

ANTİ_CANSEL demiş ki:
valla kenar mahalle kavgasına çok açıksın hazmedemiyosan soda yolluyum sana hahah
sen çok hazmedememişin de sodanın işe yarayacağını biliyon demi?
valla sende işe yaradıysa herkesde işe yara ama seni soda kesmemiş belli
sen kenar mahalle kavgaları yapınca seviyene düşmüş
sana birlşeyle çok koymuş yada birilerii hahahahaha
kendini savunamayacak kadar acizken görkemi savunmak sana mı kaldı?
GÖRKEM&ESİN

GÖRKEM&ESİN

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 10:31 pm

yavvv noluyıooo burda ya ben bu sitenin methini çok duydum bi görkem anticisi olarak.ya esin abla ve sinem bırakın buı seviyesizleri yaa terbiyesizlerrr yaa Razz bu arada ben eda 19 yaşındayım
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 10:42 pm

Hoşgeldin aramıza eda ama needen böle bi kullanıcı adı seçtin b ilmiyorumm,,ama adımın gereksiz insanlarla yanayana anılmasından hiç hoşlanmıyorum artık Evil or Very Mad
söylediğine göre bu siteyi önceden de takip ediyosun galiba ,o yüzden beni o adamdan ne kadar nefret etiğimi de biliyosun yaptığın şey hiç hoş değil, hiç de komik değil Mad Evil or Very Mad
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 11:13 pm

aramızda görkemin fan sitesinden ajan olduğunu düşündüğüm kişiler var anticansel arkadaş gibi umarım sen de onlardan değilsindirr. Evil or Very Mad hele insanlar hakkında tanıyıp bilmeden yorum yapanlara çok sinir oluyorum , o arkadaşlar sadece hayranlar ve ne beni ne de görkemi tanıyolar ama tanımadan kim doğru kim yanlış yorum yapıolar Twisted Evil esin &görkem falan da demeyin ve bana karşıtlık yapmak için böyle kullnıcı adları almayın bi daha lütfen. (ortasına da kalp koy bari) Razz
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 12:04 am

GÖRKEM&ESİN demiş ki:
yavvv noluyıooo burda ya ben bu sitenin methini çok duydum bi görkem anticisi olarak.ya esin abla ve sinem bırakın buı seviyesizleri yaa terbiyesizlerrr yaa Razz bu arada ben eda 19 yaşındayım
alla alla madem yeni üye oluon nie adın görkem&esin
bide bu sitenin adını nerden duydun ki ? scratch
ELIZABETH II
Admin
Admin
ELIZABETH II

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 12:13 am

696sinem demiş ki:
GÖRKEM&ESİN demiş ki:
bilmiyorum canım boşverr o da kesin ajanlardan biridir cherry benim hayatta en nefret ettiğim şey bu tarz davranışalrrrrr cherry siz giderken , biz dönüyoduk , cin olmadan adam çarpmaya kalkamsın kimse , kimse de bu lafım anticansele bilip bilmeden o şahısla aramdaki ilişki için yorum yapmaay kalkmasın. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
696sinem

696sinem

MesajKonu: Geri: Kendimizi Tanıtalım   Kendimizi Tanıtalım Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 12:16 am

ELIZABETH II demiş ki:
696sinem demiş ki:
GÖRKEM&ESİN demiş ki:
bilmiyorum canım boşverr o da kesin ajanlardan biridir cherry benim hayatta en nefret ettiğim şey bu tarz davranışalrrrrr cherry siz giderken , biz dönüyoduk , cin olmadan adam çarpmaya kalkamsın kimse , kimse de bu lafım anticansele bilip bilmeden o şahısla aramdaki ilişki için yorum yapmaay kalkmasın. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
evet komik duruma düşüyorlar yani hiç bişey değil Very Happy cheers

Kendimizi Tanıtalım
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki